GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 15396055

nr 1539 6055

Fat

+ 2 tallrikar, Kina, Blåvita. Längd: 43 cm, diameter: 23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:31:09

5/5 20:37:05 1      Vinnande bud